Fundacja Zdrowie Dziecka

na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie

Aktualności

Wybierz Fundację Zdrowie Dziecka w programie "Pomagamy jak umiemy"

18.03.2019

Fundacja Zdrowie Dziecka znalazła się w gronie 250 organizacji z całej Polski uczestniczących w programie „Pomagamy jak umiemy” Rossmann.  Dzięki temu Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika uzyska od drogerii wsparcie rzeczowe m.in. w postaci środków do pielęgnacji (kremy, żele, emulsje, balsamy), pieluch, produktów do higieny oraz zabawek zręcznościowych dla dzieci. Aby produktów było jak najwięcej potrzebujemy Państwa zaangażowania.

W dniach 15-28.03.2019 r. każdy uczestnik Klubu Rossmann, którego częścią jest program „Pomagamy jak umiemy”, będzie mógł wybrać jedną organizację, którą będzie wspierał robiąc zakupy w drogeriach Rossmann. Wybranej Organizacji nie będzie można w danym roku zmienić.

Jak to zrobić?

1.       Wystarczy zalogować się do aplikacji Rossmann,

2.       Wejść w zakładkę „Twoja karta”,

3.       Kliknąć w czerwony napis „WYBIERZ ORGANIZACJĘ, KTÓRĄ CHCESZ WSPIERAĆ”,

4.       Wybrać z listy „Fundacja Zdrowie Dziecka na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika”

5.       Teraz wystarczy pamiętać, aby skanować wirtualną kartę Rossmann w czasie zakupów stacjonarnych. Punkty naliczane są również w czasie zakupów on line.  

Gotowe! Zbiórka punktów CSR trwa do 31.10.2019 r.

Z góry dziękujemy za Państwa aktywność oraz zachęcanie innych do wyboru Fundacji.


powrót